קניית קישורים SEO

קישורים שיקדמו לכם את האתר למעלה!

קניית קישורים לקידום אתרים – מאתרי נישה איכותיים. שתעיף לכם את האתר למעלה. אנחנו מציעים קניית קישורים מאתרים סופר חזקים לכל סוגי האתרים. הקישור כולל כתיבת תוכן המאמר ובמחירים זולים במיוחד!

5/5
קניית קישורים

מחירון קישורים

קישור בודד

300 ש"ח

חבילת 5 קישורים

1,350 ש"ח
10% הנחה

חבילת 10 קישורים

2,700 ש"ח
30% הנחה

רשימת אתרים ממנה אנחנו מוציאים קישורים

איך קניית קישורים יכולה לעזור לכם?

גוגל עובדת בשיטה של המלצות. למה הכוונה? נניח שאני צריך להזמין בעל מקצוע למשל אינסטלטור.

וחבר אומר לי תשמע היה לי תקלה בבית הזמנתי אינסטלטור בשם שימי והיה אחלה. נתן עבודה מעולה ובמחיר פגז קח רק אותו.

כמעט 99% שאני יקח אותו ולא מישהו אחר.

אותו דבר עניין הקישורים בגוגל. גוגל רואה אתר ועוד אתר ועוד אתר שמצביעים על האתר שלכם. וזה מאותת לגוגל שיש פה אתר שניתן לסמוך עליו.

מה הקשר בין קניית קישורים לקידום אתרים אורגני?

נכון להיות אחד הדברים שהכי מקדמים אתרים זה קישורים – לינקים. הסיבה המרכזית היא כמו שאמרנו גוגל רואה בהמלצה של אתר אחר חזק ומשמעותי עליכם כחיובי.

בנוסף זה מחזק את האמון של גוגל בכם ורואים את השיפור בתוצאות החיפוש. כי ברגע שכבר 10 אתרים ימליצו לצורך העניין על שימי האינסטלטור מסתבר שגוגל תעדיף את המומלץ. ולמה?

מהסיבה שגוגל אומרת אוקי שימי הוא מומלץ נעדיף להציג אותו מאשר מישהו שאולי אף אחד לא מכיר ואולי מדובר בבעל מקצוע לא אמין.

לכן שירות קניית קישורים הוא כריתי והכרחי עבור כל אתר ולא משנה במה הוא עוסק. 

האם קנייה של קישורים בלבד תספיק?

קניית ורכישה של קישורים היא דרך מצוינת לקידום אתר בגוגל אבל לא תעשה את העבודה מספיק טוב אם אין תשתית טובה לקידום אורגני.

אם האתר לא מהיר לא רספונסיבי ולא ידידותי מן הסתם קישורים בלבד זה לא מה שיתן את התוצאה.

בשביל שקישורים יספקו את התוצאה הטובה ביותר צריך גם תשתית טובה והאתר צריך להיות מושקע מבחינת מאמרים והיררכיה נכונה כדי להבטיח מקסימום תוצאות

ממי קונים לינקים לקידום seo?

אוקיי אז הבנו שצריך ומומלץ לצורך הקידום שלנו בגוגל לרכוש קישורים. אז אוליי נפתח עשרות אתרים ונוציא מהם קישורים בלי הגבלה? מה דעתכם?

אז ככה להקים רשת אתרים שקמו אתמול ללא שום וותק לא יעזור לכם בגרוש. משום שגוגל לא סופר את האתרים האלה.

ואם נחזור על הדוגמא של ההמלצה על האינסטלטור שחבר ממליץ לי על אינסטלטור זה אמין מאוד בעיניי. אבל מישהו שהכרתי לפני 5 דקות זה הרבה פחות אמין.

אותו דבר כאן אתר שגוגל הכיר לפני יומיים ויוציא קישור לאתר אחר הכל טוב אבל גוגל לא מעריך קישורים כאלה.

במיוחד כאשר מדובר מאתר שאין לו שום תוכן הוא לא רספונסיבי ואין לו קישורים בעצמו.

לסיכום יש צורך באתרים וותיקים עם דומיין סמכותי וחזק. שכל קישור מכזה דומיין יתן לכם דחיפה כלפי מעלה ולא להיפך.

החלפת קישורים איך לעשות את זה נכון?

נניח ששימי האינסטלטור הבין שהוא רוצה קישור לאתר שלו. ופגש את חיים האינסטלטור ואמר לו תקשיב.. אני יוציא לך קישור מהאתר שלי ואתה תחזיר לי קישור מהאתר שלך מה אתה אומר?

חיים אמר לו תקשיב אתה גאון העולם.. טוב אבל בתכלס האם זה יעזור לשניהם? התשובה היא לא! גוגל מזהה את הקישור החוזר הזה ומבין את הקטע.

אז איך כן אפשר לעשות את זה בצורה יותר הגיונית? אתר 1 יכול להפנות לאתר 2 אבל אתר 2 לא יכול להחזיר חזרה לאתר 1. צריך להחזיר קישור לאתר 1 מאתר 3. וככה הכל מסתדר לכולם. בתקווה שוב שמדובר באתרים סמכותיים. 

ממה להיזהר שרוכשים קישורים לקידום?

הרבה בעלי אתרים שרוצים להתקדם בגוגל. ומבינים את הצורך של קניית קישורים פונים או לחברת קידום אתרים או למקדם אתרים פרילנסר שירכוש עבורם את הקישורים.

לעיתים יש מקדמי אתרים שלוקחים את הכסף הזה ואפילו לא רוכשים באמת קישורים אלא שמים קישור של האתר מכל מיני אתרים כמו פורומים או כל מיני אתרים בחו"ל שאין לזה כמעט השפה בכלל על קידום אתרים אורגני. וברוב הפעמים זה מזיק ולא מועיל כלל.

יצא לי לקבל פרוייקט של קידום אתר ובדקתי את הקישורים שמפנים לאותו אתר. היו בערך כ80 קישורים אבל כולם היו לא עוקבים. ורק הזיקו לקידום האתר. ולכן גם שרוכשים קישורים צריך לדעת מאיפה לקנות ומה אתם מקבלים בתמורה.

מה עוד חשוב שחושבים לקנות קישורים לאתר?

לא כולם מבינים את המשמעות של קישור לאתר מנישה לאותה נישה. או באותה קטגוריה. נניח שעורך דין רוכש קישור  אם הוא יקבל קישור מאתר שעוסק בעריכת דין או משהו באותה נישה.

זה הרבה יותר חזק ורלוונטי בעיני גוגל מאשר אם עורך דין יקבל קישור מאתר של אינסטלטור. ולכן יש משמעות מאיזה אתרים מקשרים לאתר.

מה החשיבות של DA גבוה?

בנוסף לכל מה שאמרנו שחשוב לשים לב מאיפה רוכשים קישורים ושזה יהיה באותה נישה. יש את העניין של DA. שבעצם מצביע על כוח הדומיין שמפנה אליכם. אם אתר עם DA30 בכוח שלו יהיה הרבה יותר משמעותי מאשר לקבל קישור של DA10.

או שאפילו נתקלתי בחברות שמוכרים קישורים מאתרים DA0 פשוט 0!! זה לא רלוונטי ולא יקדם את האתר שלכם בגרוש.

אנחנו מתחייבים לדירוג DA גבוה!

אנחנו מאמינים לשיתוף פעולה לטווח ארוך. ורוצים שאתם תהיו מרוצים ותחזרו לרכוש אצלנו קשורים.

ולכן אנחנו מתחייבים על דירוג DA גבוה במיוחד כדי שהתוצאות יהיו משמעותיות עבור האתר שלכם.

איך בודקים איכות של קישור/לינק?

יש הרבה כלים לבדיקת איכות קישורים. אחד הכלים שאהובים עליי במיוחד זה ahrefs. כדי לבדוק את איכות הקישור של האתר ממנו אתם רוכשים קישורים כנסו לכלי לבדיקת קישורים נכנסים https://ahrefs.com/backlink-checker שם  תשימו את הקישור והוא יתן לכם אינדיקצייה לאיכות הקישור.

לא פעם קניתי קישורים לאתרים שלי ולאחר מכן שבדקתי בכלי הזה מסתבר שהם מקבלים בחוזק דומיין 0!

כמובן שדומיין עם כוח של 0 לא יתן לכם כמעט כלום לקידום האורגני. ולכן האתרים שאנחנו מוצאים מהם הם בעלי DA גבוה מאוד מוזמנים לנסות.

האם יש אחריות על רכישת קישורים?

ובכן אם ציפתם לשמוע בוודאי שכן. אז זאת לא התשובה. מה כן יש לנו אחריות בקניית קישורים מאיתנו?

על מהות הקישור. הטיב שלו. ושהוא אכן בוצע. וכמובן נשלח לכם בצורה מסודרת מאיפה הוצאנו את הקישורים מאיזה אתרים. ותוכלו לראות בעצמכם. מה שאין לנו אחריות זה על קידום האתר בפועל לאחר רכישת קישור.

אם לקוח רכש כמה קישורים והוא לא רואה שום התקדמות ושום תוצאה מכך. זה יכול להיות מהמון סיבות. אוליי האתר לא מתאים למובייל ורספונסיבי.

אוליי הפלטפורמה שעליה בנוי האתר לא ממש טובה לקידום בגוגל. יש מצב שגוגל העניש את האתר הזה בעבר ומאוד קשה לקדם אותו גם אם אני ירכוש 100 קישורים עבורו. ולכן על טיב הקישור אנחנו יכולים לתת לכם 100% אחריות. אבל לא על התוצאה.

כמה קישורים להוציא ממאמר?

ממאמר סטנדרטי של כמה עשרות או מאות מילים ההמלצה להוציא עד 3 קישורים. מומלץ שקישור אחד מבין השלושה יופנה לעמוד הבית מפני שזה משמעותי מאוד בהקשר של קידום אורגני.

האם הקישורים כוללים כתיבת תוכן?

התשובה היא כן. כל קישור שנרכש מאיתנו מקבל את כתיבת המאמר ללא עלות. עם אפשרות בחירה לפי אנקורים מסויימים. או שאחנו נחליט עבורכם את האנקורים.

זה מחיר מעולה שכולל גם את כתיבת המאמר וגם את רכישת הקישור. ככה שמדובר במחיר של כתיבת מאמר בלבד ואתם מקבלים גם גם.

גם שכותבים מאמר צריך לדעת איך לכתוב אותו בצורה שגוגל יאהב ויתן את המירב לאותו קישור למקסימום אפקטיביות.

תוך כמה זמן הקישורים מוכנים?

בדרך כלל תוך מספר ימים עד שבוע מרגע קבלת ההזמנה. ברגע שהכל יהיה מוכן אנחנו נשלח לכם הכל בצורה מסודרת.

באיזה נישות אנחנו מספקים קישורים?

ל99% מהנישות יש לנו אתרים מתאימים כדי להוציא לכם קישורים. ישנם אתרים שלא נוכל לתת להם קישורים כגון אתרי הימורים (וגרוע מכך מעדיפים לא להרחיב 🙂 )

קניית קישורים מעניינת אתכם?

מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 054-395-1900  או לשלוח הודעת ווצהפ במחירון הקישורים למעלה. או להשאיר פרטים בטופס למטה ואנחנו נחזור אליכם בהקדם:

קניית קישורים לקידום האתר בגוגל

שתקבלו קישורים איכותיים לאתר שלכם אתם תראו שהאתר שלכם עולה ומטפס בתוצאות החיפוש

יש לנו מבצעים חמים על רכישת קישורים מוזמנים להציץ בחלק העליון של המאמר