לבנות אתר לבד או לפנות לבונה אתרים?

לבנות אתר לבד או לפנות לבונה אתרים?

לבנות אתר לבד או לפנות לבונה אתרים? דילמה אמיתית!

יש המון אופציות לבנות אתר לבד ובצורה עצמאית. איך זה בכל זאת אפשרי ומה כדאי בשורה התחתונה לעשות?

לבנות אתר לבד

לבנות אתר לבד זה נחמד אין ספק. לומדים משהו חדש ומנסים בעצמנו את בניית האתר לעסק שלנו. יש כמה דרכים שנוכל כן לבנות אתר האתר לבד.

למשל עם סדרת ההדרכות של וובליינר של חיים בניסטי תוכלו לבנות אתר לבד לגמרי מ0. חיים מסביר בצורה מעולה וכולל בקורס החינמי את כל השלבים עד ליצירת אתר משלכם מרשים וחדשני!

לכניסה לוובליינר.

לבנות אתר לבד או לפנות לבונה אתרים?

אז כן לגמרי תוכלו לעשות את זה לבד. זה אפשרי גם עם וובליינר וגם בצפייה ביוטיוב יש לא מעט הדרכות בחינם. באנגלית או בעברית שתוכלו לעשות את זה בצורה טובה.

היתרונות – שאתם לומדים ומנסים משהו חדש. שאני לגמרי בעד. אוליי אפילו להתחיל להתפרנס מבניית אתרים. לפתוח חברה לבניית אתרים עם הזמן 🙂

ולדעת לבנות אתר לבד לעסק שלכם זה משהו דיי נחמד.

החסרונות – החסרון העיקרי זה שנדרש מקצועיות רבה בבניית אתר וידע נרחב בSEO שנרכש רק לאחר ניסיון רב. והנסיון מגיע לאחר כמה שנים טובות בהם אתם שוחים בחומר. ולומדים המון על כל התחום הזה של בניית אתרים.

בזמן שיקח לכם לבנות אתר לבד במשך כמה חודשים. בונה אתרים מקצועי ידע לעשות בפחות זמן והמוצר יהיה יותר איכותי ויותר עומד בכללי הSEO וגוגל.

בתור בעלי עסקים עדיף להשקיע את הזמן בפיתוח העסק ולא בבניית ולימוד אתר לבד שישרוף לכם ים זמן וגם שורה תחתונה האתר לא יראה מספיק טוב. וייעשו בו המון טעויות שלא יגרמו לאתר להתרומם ולהתקדם.

אני אישית דוגל בשיטה של כל אחד יעשה מה שהוא באמת טוב בו. ואם אתם טובים בבניית אתר אז לבנות אתר זה מעולה. ואם זה פחות התחום שלכם הייתי נותן לבונה אתרים מקצוען שיודע את העבודה.

לבנות אתר לבד או לפנות לבונה אתרים?
לבנות אתר לבד או לפנות לבונה אתרים?

לבנות אתר לבד לא מתאים לכל אחד

לשבת עם מחשב במשך שעות וימים לא מתאים לכל אחד. אני נתקלתי בעשרות אנשים שבנו את האתר לבד ובהחלט נתקעו ואז פנו לאיש מקצוע.

ולתומם חשבו שהנה הם הכינו את האתר לבד והוא כבר 99% מוכן. ומסתבר שצריך לבנות הכל מהתחלה בגלל הטעויות בבנייה שלו. ואז גם לוקח יותר זמן וגם כמובן סתם שריפת זמן יקר שיכלתם להשקיע בעסק ולהרוויח הרבה יותר.

לבנות אתר לבד חסרון נוסף

לבונה אתרים מקצועי יש רישיונות לכל תוסף פרימיום שתצטרכו. אם זה לאלמנטור פרו. או לתוספי קרוקובלוק שעולים לא מעט כסף. ואם זה אתר חנות תצטרכו יותר תוספי פרימיום לפיתוח האתר. שאת כל זה תצטרכו לשלם לבד.

מעבר לזה שבונה אתרים שיודע את העבודה בונה את האתר בצורה שתעודד שיפור המרות והשארת פרטים. וידע איפה למקם את כפתורי ההתקשרות. או רכישה מהירה ונוחה.

לבנות אתר לבד או לפנות לבונה אתרים – סיכום

אם אתם אנשים שיש לכם המון המון זמן פנוי בעסק ואתם מעוניינים לשבת על מחשב ולנסות בכייף שלכם לבנות אתר לעסק אז לכו על זה.

ואם אתם לא אנשי מחשבים וידע ורצון לעשות את כל זה לבד. מוזמנים ליצור קשר איתי ואתן לכם ידע ועזרה גם ללא עלות נוספת. ובמידה ותרצו את שירותיי אז אשמח לעזור לכם באהבה.

בכל מה שתבחרו שיהיה בהצלחה 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם החברים:)